LegalTech Startup Challenge 9 Ekim’de

Esin Avukatlık Ortaklığı, Baker McKenzie, Hackquarters ve ReInvent Law tarafından hayata geçirilen “LegalTech Startup Challenge” 9 Ekim 2019 günü Kolektif House Levent’te gerçekleşecek.

Legaltech (Legal Technologies / Hukuk Teknolojileri) olarak adlandırılan öncü teknolojiler hukuki danışmanlık sektörünün yenilikçi açılımının en önemli göstergesi. Bu teknolojiler; robotik ve yapay zeka, sanal asistanlar, büyük veri, belge yönetimi ve otomasyonu ve veri odaklı öngörü analitiği, algoritma tabanlı süreç iyileştirme, dijital platformlar gibi çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkmakta.

Legaltech Startup Challenge, yenilikçi hukuk teknolojilerini desteklemek adına hayata geçirilmiş bir inovasyon programı. Girişimlerin sürdürülebilir iş modellerine dönüşmesine destek olmak, Türkiye ve dünyadaki ekosistemlerde varlığını göstermeye başlayan girişimlerle birlikte çalışarak hem onların büyümesine yardımcı olmak hem de hukuk büroları / hukuk birimleri ile farklı şekillerde iş birliği yolları aramaya yönelik kurulmuş bir program.

Legaltech alanında çalışan konuşmacılar ile hukuki danışmanlık sektörünün gidişatı ve geleceğinin konuşulacağı ve bu alanda çalışan girişimlerin sunumlarını yapacağı etkinlik ile ilgili detaylı bilgi almak ve etkinliğe kayıt olmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Etiketler