Amazon’un Echo Duvar Saati 30 Dolara Satışta

Amazon’un 29.99 dolarlık duvar saati, şirketin bu yılın başlarında duyurduğu minimalist Alexa cihazları setini tamamlamak üzere aramızda. Diğer ürünlerin bazıları gibi bu analog duvar saati, halihazırda Echo’ya sahip olanlar için. Eğer bir Echo’nuz varsa, sesli komutlarla zamanlıyıcıları, alarmları ve hatırlatıcıları görüntüleyebilirsiniz.

Echo Duvar Saati, 4 AA batarya ile çalışıyor ve Bluetooth Wi-Fi bağlantısı gerektiren hızlı bir kurulum işlemi ile bir Echo cihazına senkronize edilmesi gerekiyor. Fakat bunların hepsini telefonunuzu kullanmadan sesli olarak yapabiliyorsunuz. Saatin etrafında çalışan 60 LED bulunuyor. Böylece, birden fazla zamanlayıcıya ve alarma aynı anda bakabiliyorsunuz. Duvar saati beyaz bir çerçeveye ve 25 cm’lik bir çapa sahip. Amazon, yaz saati uygulaması için otomatik ayarlandığını söylüyor. Montaj için gereken her şey kutunun içinde geliyor.

Saati nasıl kullanabileceğinize ilişkin Amazon’un verdiği örnekler arasında, yemek yaparken zamanlıyıcı olarak ayarlamak, çocuk için ekran saati sınırı koymak, egzersiz zamanlayıcısı kurmak, zamanında çalışmayı bırakmak için bir hatırlatıcı kurmak ya da meditasyon için zamanlayıcı ayarlamak var. Echo Duvar Saati, telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki dijital saatlerin çoğunun geriye doğru sayım içeren geniş bir arayüzü olmadığını göz önünde bulundurduğumuzda oldukça kullanışlı gibi gözüküyor. 

Etiketler