Spor Video Teknolojisi Platformu Maç Kayıtlarının Anlık Analizini Sunuyor

Derin öğrenme teknikleriyle geliştirilen yeni bir teknoloji, videolardaki futbol ve kriket oyunlarının her yönünü izleyerek, antrenörlere uygulanabilir bilgiler sunuyor.

Yeniliklerin spor dünyasına etkilerini zaten görüyoruz. Bu yenilikler, kriket oyunlarını yeni bir düzeye getiren yeni teknolojiden sporcuların terlerini analiz eden kıyafetlere kadar değişiklik gösteriyor. Avusturalya’dan gelen yenilik Flixsense, antrenörlere ve ekiplere maçların anlık görüntülerinin analizlerine erişebilmeleri için benzersiz bir fırsat sunuyor. Şirket, antrenörlere kazanmak için ihtiyaç duydukları sezgileri sağlamak için, yapay zeka teknolojisini kullanıyor.

Şirket, şu anda üç kişilik bir ekipten oluşuyor ve genişlemek istiyor. Platform; goller ve geçiş şekillerinden, top tutma ve oyuncu izlemeye kadar, futbolun her yönünü takip edebiliyor. Ayrıca, top takibi, vuruş analizi ve oyuncu izleme özelliklerini içeren, kriket için özel olarak tasarlanmış bir platform da var. Bu teknoloji, koçların, ekibin sonuçlarını iyileştirmesine yardımcı olmak için kullanabilecekleri benzersiz sezgiler sağlamak için, derin öğrenme algoritmaları kullanıyor. Yapay zeka modelleri, bilgiyi genişletebilir ve daha fazla video eklendiğinde daha akıllı hale gelir. Startup, teknolojilerini daha fazla spor dalına uyarlamayı umuyor. Tüketiciler, şu anda, platform demolarını istemek ve ürünler hakkında bildirimler almak için kayıt olabiliyorlar.

Etiketler