Yeni Akıllı Diş Fırçası Müzik ile Diş Fırçalamayı Teşvik Ediyor

Benjamin Brush, teknoloji şirketi BleepBleeps tarafından tasarlanmış, müzik ve oyunların yardımıyla tüm  aile için diş fırçalamayı daha eğlenceli hale getiren akıllı bir diş fırçası. Kullanıcılar, BleepBleeps Music Store’dan en sevdikleri parçaları indirebiliyor ve bu parçalar, diş hekimleri tarafından tavsiye edilen minimum diş fırçalama süresi olan iki dakika boyunca çalıyor.

Bu diş fırçası, tüm ailenin diş fırçalama alışkanlıklarını izleyen ücretsiz bir uygulamayla bağlantılı. Kişi, diş fırçalama süresi ve sıklığına bağlı olarak puan kazanıyor ve böylece uygulama diş fırçalamayı rekabet içeren bir deneyim haline getirerek genç kullanıcıların dişlerini daha sık fırçalamalarını teşvik ediyor. BleepBleeps’in kurucusu Tom Evans, “Bir ebeveyn olarak çocuklara düzgün bir şekilde diş fırçalatmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum.” diyor ve ekliyor: “Benjamin Brush’ı, herkesin diş fırçalama konusunda heyecan duyması ve diş fırçalama alışkanlığı kazanması için yaptık.”

Benjamin Brush, iki farklı fırça başı seçeneğine sahip ve ikisi de yaklaşık bir yıl dayanan, yumuşak ve hijyenik silikon kıllardan oluşuyor. Entegre müzik mağazasına sahip ilk diş fırçası olarak lanse edilen Benjamin Brush, şu an Kickstarter’da kitlesel fon alıyor ve Mart 2018’de piyasaya sürülmesi umut ediliyor.

Etiketler