Yüksek Teknolojili Lastik Top, Köpeğinizin Formunu İzliyor

Yüksek teknolojili lastik bir top köpeğinizin fitlik seviyesini ve sağlığını denetlemenize izin veriyor.

Şu anda Kickstarter’dan kitlesel fonlaması olan MyBringy, köpeğinizin topu tutmak için ne kadar uzağa ilerlediğini, köpeğinizin ne kadar hızlı hareket ettiğini ve topu havada tutmak için atladığı yüksekliği gösteren hareket izleme sensörlü lastik bir top geliştirdi. Top, bilgiyi gerçek zamanlı olarak gösteren bir uygulamaya bağlanırken, zaman içindeki ilerlemeyi de izlemenize olanak veriyor. Uygulama, köpeğiniz topu tutma konusunda kendi performansının en iyisini gerçekleştirdiğinde sizi bilgilendiriyor ve hatta size onu ödüllendirmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Ayrıca MyBringy, köpeğinizin su içmesi veya dinlenmesi gerektiğinde size haber veriyor.

MyBringy tasarımcıları, yüksek teknolojili topun günlük köpek rutin yönetimini daha verimli bir hale getirerek insanların köpekleriyle sağlam bir ilişki kurmalarına yardımcı olmayı umuyor. Köpeklerin fitlik seviyelerini bilmek, sahiplerinin yürüyüş planları ve egzersiz rutinlerini düzenlemelerine de yardımcı oluyor.

Topun şu anda, bir kez atılmış topu bulma konusunda sahiplerine yardımcı olmak için, 300 feet’lik bir mesafeden duyulabilecek bir bip sesi var. Ayrıca, yakın gelecekte topa özellik olarak ışıklar eklemeyi planlıyorlar. Top bir USB kablosu ile şarj edilebiliyor ve endüktif şarj cihazları daha sonraki bir tarihte eklenecek. MyBringy şu anda tam özellikli bir prototipe sahip ve büyük ölçekli üretimlere başlamak ve mobil uygulamanın eksiksiz bir şekilde geliştirilmesine başlamak için para topluyor. Şimdi, MyBringy, geleneksel köpek tenis topuna ve çiğneme sopasına yüksek teknoloji alternatifi sunuyor.

Etiketler