Artık Şirketler De Enpara.com’lu Olabiliyor!

Ekim 2012’de kurulan Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası Enpara.com, dördüncü yaşını doldururken önemli bir yeniliğe imza attı: Artık şirketler de Enpara.com ile çalışabilecek.

Enpara.com’un şubesi olmadığı için, kira, elektrik, su, doğalgaz, kırtasiye vb. giderleri yok. Elde ettiği maliyet avantajı sayesinde 4 yıldır bireysel müşterilerine masrafsız bankacılık hizmeti, avantajlı faiz oranları ve avantajlı kampanyalar sunan Enpara.com, artık şirketler için de hizmet vermeye başladı. Enpara.com Şirketim müşterisi olan tüm şirketler müşteri oldukları tarihten itibaren en az 3 yıl boyunca hesap işletim ücreti, EFT/havale ücreti ödemiyor. Maaş, fatura, vergi/SGK, kredi kartı gibi tüm ödemelerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ayrıca şirketlerin boşta duran parası her zaman yüksek faiz kazanıyor ve avantajlı fiyatlarla USD, EUR veya altın alım satımı yapılabiliyor. Üstelik bu işlemleri ve daha fazlasını yapabilmek için şubeye gitmeye gerek kalmıyor.

Sunduğu dijital bankacılık hizmetiyle küçük ve orta ölçekli firmaları hedefleyen Enpara.com Şirketim, müşterilerine yıl sonuna kadar çok avantajlı iki kampanya sunuyor: Encard Şirketim banka kartıyla, aylık 500 TL’ye kadar yapılan Google Adwords harcamaları ve yine aylık 500 TL’ye kadar yapılan www.ofix.com harcamaları yıl sonuna kadar %20 indirimli.

Enpara.com Şirketim müşterisi olmak ise çok kolay. Şirket sahibinin veya bir yetkilisinin www.enpara.com/sirketim sayfasındaki kısa başvuru formunu doldurması yeterli. Ardından bir Enpara.com müşteri danışmanı firmayı adresinde ziyaret ederek Enpara.com Şirketim ile ilgili tüm soruları cevaplıyor ve sadece 3 sayfadan oluşan bankacılık sözleşmesini imzalatıyor. Bu ziyaretin hemen ardından Enpara.com Şirketim kullanıma açılıyor.

14 Nisan 2016 tarihinde düzenlediğimiz DigitalTalks Fintech Konferansı‘nda ağırladığımız Enpara.com Dijital Bankacılık Direktörü Cumhur Türkmen şubesiz bir geleceğin bizi beklediğini belirtmişti. Bakalım bu tabloyu tam anlamı ne zaman göreceğiz 🙂

Etiketler