Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi Yeni Girişimcilere Kapılarını Açıyor

Girişimcilerin sürdürülebilir, ölçeklenebilir teknoloji şirketleri oluşturmalarına destek vermek amacıyla faaliyet gösteren Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde yeni dönem Hızlandırma Programı 28 Mart itibarıyla başlıyor. 16 hafta sürecek program için başvurular 14 Mart’a kadar devam edecek.

Teknoloji, süreç ve iş modelinde yenilikçi yaklaşım geliştiren girişimler Hızlandırma Programı ile iş modellerini doğrulayıp, en yalın çözümlerini geliştirme ve ürünlerini pazara sunarak işlerini hızla büyütme imkânına sahip oluyor. Program kapsamında girişimciler, yoğun mentorluk desteğinin yanında, ofis, teknik altyapı ve yaratım atölyesi hizmetleri ile Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi iş ortakları hizmetlerinden ücretsiz yararlanma fırsatı yakalıyor.

Geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği Hızlandırma Programı’nda Scorp, KolayİK, AppAnalytics, Hemodyn ve Hesapöder gibi girişimlere destek veren Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi, girişimlerin kurumsal işbirlikleri kurmalarını ve yatırımcı ağlarına erişmelerini sağlıyor.

Son başvuru tarihi 14 Mart olan programla ilgili bilgilere ve online başvuru sayfasına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Etiketler