BiTaksi Ödeme Seçeneklerine PayPal’ı da Ekledi!

Ulaşımın önemli parçası olan taksilere yönelik birçok soruna; gerek taksiciler, gerekse de yolcular açısından; çözüm üreten, bir anlamda pazaryerini yöneten (managed marketplaces) BiTaksi, PayPal’ı da ödeme seçenekleri arasına ekledi. Bundan böyle BiTaksi müşterileri akıllı telefonlarını kullanarak, taksi ücretini PayPal hesapları üzerinden rahatça ödeyebilecek.

Bu işbirliğinin bir parçası olarak BiTaksi müşterileri, 28 Şubat 2015 tarihine kadar PayPal ile farklı günlerde yaptıkları ödemelerde 3 kere 10’ar TL indirim kazanacak.

BiTaksi CEO’su Nazım Salur, “Hem yolcular hem de şoförler için avantajlar sunuyoruz. Ödeme seçeneklerimiz arasına PayPal’ı katmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sayıları her geçen gün artan müşterilerimiz PayPal ile ödemelerini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek.” dedi.

PayPal Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Direktörü Kıvanç Onan ise şöyle konuştu: “E-ticaretin lider markası PayPal olarak, hedeflerimiz ve vizyonumuz doğrultusunda Türkiye’de pek çok alanda öncülük eden şirketleri destekliyor, onlarla el ele veriyoruz. BiTaksi, dünyada hızla büyüyen mobil taksi uygulamalarını, yabancı şirketlerden önce Türkiye’de hayata geçiren yerli bir girişim. PayPal olarak BiTaksi ile işbirliğimiz sayesinde hem PayPal kullanıcılarının BiTaksi’nin hizmetlerinden daha kolay şekilde yararlanmalarını sağlıyor hem de ciddi bir büyüme potansiyeli taşıyan bir alana yatırım yapıyoruz.”

Bu sayede artık BiTaksi müşterileri ödemelerini nakit, kredi kartı (MasterPass altyapısı kullanılıyor) veya PayPal ile gerçekleştirebilecek. Bakalım BiTaksi ilerleyen dönemde hangi yeni ödeme seçeneklerini kullanıcılarına sunacak.

Etiketler