Amazon Yakında Shake Shack’i Evinize Getirebilir

E-ticaret devi, Amazon Restoranları’na kolay entegrasyon sunmak için Shake Shack, Chipotle, Five Guys ve Wingstop dahil olmak üzere kurumsal müşterilere sahip çevrimiçi bir restoran sipariş platformu olan Olo ile ortaklık kurdu.

Bu şirketlerin hiçbiri henüz Amazon’un teklifinden yararlanmadı – 90 İtalyan restoranı işleten bir şirket olan Buca Di Beppo, şimdiye kadar imza atan ilk ve tek şirket oldu – ancak yararlanma şansları artık mevcut.

Kullanıcılara yemek siparişi verme olanağı sunan ve bir saatten az bir sürede teslim sağlayan Amazon Restoranları, şimdiye kadar büyük zincir restoranlarının ilgisini pek çekmedi. Şu anda hizmet; New York, Chicago, Seattle, Los Angeles ve Miami dahil olmak üzere ABD’de yaklaşık 20 şehirde mevcut. Fakat çoğu Amazon ürünlerinde olduğu gibi, bu liste de zamanla genişletilecek.

Daha da önemlisi, Amazon Restoranları Alexa ile çalışıyor. Bu da demek oluyor ki; cansız bir objeye seslenerek dakikalar sonra sihirli bir şekilde Shake Shack’ten yiyeceklerimizin gelmesini sağlayabiliriz. Bu hepimizin umduğu bir gelecek.

Etiketler